Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Üroloji
Üroloji
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun
Hizmetlerimiz
 • Lazerle Böbrek Taşı Ameliyatı – Feksible URS – RIRS

  Kandaki atık ürünleri ayırmakla görevli böbrekler, kanı temizleme işlemini gerçekleştirirken mineral ve tuzlardan oluşan böbrek taşını meydana getirir. Her iki böbrekte de görülebilen böbrek taşları hastanın şiddetli ağrı çekmesine neden olmaktadır. Böbrek taşı sorunundan kurtulmak açık cerrahi ameliyat veya RIRS / Fleksibl URS adı verilen lazerle böbrek taşı ameliyatı yapılır. Herhangi bir kesi gerektirmeyen Fleksible URS cihazıyla hasta konforlu bir tedavi süreci geçirir.

  İncele
 • Lazerle Endoskopik Böbrek Taşı Ameliyatları

  Türkiye’de sayılı merkezde uygulanabilen son teknoloji Orijinal Lazer ile herhangi bir kesi yapmadan idrar yolundan girerek böbrek taşınızı kırıyoruz. Çok ince (3–3,5 mm ) uzun bir fiberendoskop ile doğal idrar yolundan girilerek idrar kanalı ve böbrek içindeki böbrek taşlarının lazer yardımıyla kırılarak idrar yolundan idrar ile birlikte dökülebilecek kum tanecikleri haline getirilmesi işlemidir.

  İncele
 • Prostat Büyümelerinde (BPH) Lazer Ve Plazma Kinetik Tedavi

  Prostat büyümesi, özellikle orta yaştaki erkeklerde sıkça görülen; hastanın günlük hayatını büyük ölçüde etkileyen bir ürolojik rahatsızlıktır. İdrar düzeninde anormalliklere sebep olan, idrar sırasında yanma, kanamaya neden olan ve spermleri etkileyen bu rahatsızlık lazer ve plazma kinetik yöntemleri ile tedavi edilebilmektedir.

  İncele
 • Laparoskopik Böbrek Kanseri Ameliyatı

  Laparoskopik böbrek kanseri ameliyatı, böbrek tümörü olan hastaya uygulanan çeşitli kanser tedavisi yöntemlerinden birisidir. Böbrek kanseri ameliyatında altın standart tümörün erken evrede olmasıdır. Böbrek kanserinde tedavisinde, hastanın yaşı, sağlık durumu ve tümörün böbek dışına yayılıp yayılmadığı değerlendirilerek gerçekleştirilir.

  İncele
 • Laparoskopik Prostat Kanseri Ameliyatı

  GENEL BILGI Prostat kanseri en sık rastlanan kanserler arasındadır. ABD’de yapılan araştırmalara göre, prostat kanseri akciğer ve kalın bağırsak kanserlerinin önüne geçerek erkeklerdeki en sık rastlanan kanser türü haline gelmiştir. Prostat kanseri tüm kanserlerin %32’sini oluşturmaktadır. Prostat kanseri yaşlı erkek hastalığı olarak bilinir. Ancak 40 yaş altında da nadiren de olsa görülebilmektedir. Ancak, prostat kanseri oldukça yavaş bir seyir izlediği için bu kişilerin çoğu farklı sebeplerden ölmektedirler. Yas ilerledikçe prostat kanseri riski artmaktadır. Prostat muayenesi ve kan tetkiki ile yapılan taramalarda hiçbir idrar yakınması olmayan erkeklerin %7’sinde prostat kanseri teşhis edilmektedir. Üroloji uzmanına idrar şikâyetleri ile gelip, prostat muayenesinde ve kan tetkikinde anormallik olan erkeklerin ise yaklaşık %40’inda prostat kanseri teşhis edilmektedir.

  İncele
 • Lazerle Mesane Kanseri Ve Taş Ameliyatı

  Mesane kanseri, birçok katmandan oluşan mesanenin farklı tipteki hücrelerinde kanser hücrelerinin gelişmesiyle oluşur. Genellikle mesanenin iç astarında oluşmaya başlayan kanser hücrelerinin zamanla gelişmesiyle tümör oluşur. Tümör zamanla mesaneden sıçrayıp vücudun başka yapılarına yayılabilir. Yayılan kanserin tedavisi giderek zorlaştığı için kanserde erken tanı oldukça önemlidir. Lazerle mesane kanseri ameliyatı, mesane kanseri tedavisinde yaygın olarak tercih edilen bir operasyondur. Geleneksel cerrahiye kıyasla daha avantajlı olan lazerle mesane kanseri tedavisiyle hasta hızlı bir iyileşme süreci geçirir ve günlük hayatına hızla geri döner.

  İncele
 • Prostat Askılama – Ameliyatsız Prostat Tedavisi

  Erkeklerde orta yaşta sık görülen prostat büyümesi; idrara çıkmayı zorlaştıran, mesanenin tam olarak boşalmasını engelleyen, günlük hayatı olumsuz etkileyebilecek bir ürolojik rahatsızlıktır. Prostat büyümesinin önüne geçmek, sorunu ortadan kaldırmak için tıpta çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Son dönemde hastalar için en avantajlı ve güvenli bulunan yöntem ise ameliyat gerektirmeyen prostat askılama tedavisidir.

  İncele
 • Cerrahi Sünnet

  Eski zamandan bu yana hem sağlık açısından hem de dini gelenekler gereği erkeklere yapılan sünnet, penisin ucundan idrar deliğini kapatan ve o bölgede kapalı boşluk oluşturan cilt yapısının kesilerek penisten alınmasıdır. Önceleri alaylı olarak uzmanlaşmış kişilerce yapılan sünnet, artık hastane koşullarında uzman cerrahlar tarafından uygulanmaktadır. Hastane ortamında yapılan sünnet, tıbbi açıdan çok daha sağlıklıdır.

  İncele
 • Sertleşme Sorununda ESWT Şok Dalga Tedavisi

  Sertleşme sorunu, Türkiye’de 40 yaş üzeri erkeklerin yüzde 34’ünde; 60 yaş üzeri erkeklerde ise yüzde 69’unda görülen, yaygın bir ürolojik sorundur. Sadece yaşlılarda değil, ergenlikten itibaren her erkekte görülebilen sertleşme probleminin çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Nitekim sertleşme problemi sebebiyle üroloji uzmanına başvuranların sayısı yüzde 5 ila 10 arasında seyretmektedir. Oysa ki sertleşme problemi ufak müdahaleler, gerektiğinde cerrahi operasyonlarla giderilebilecek bir sorundur. Sertleşme problemine karşı çeşitli tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bunların başında da ESWT Şok Dalga tedavisi gelmektedir.

  İncele
 • Penil Protez İmplantasyonu (Mutluluk Çubuğu)

  Penil (Penis) Protez implantasyonu, halk arasında bilinen adıyla ‘Mutluluk Çubuğu’; ereksiyon (sertleşme) problemi yaşayan erkeklerin ereksiyon olabilmesini sağlayan bir çeşit penis içi aracıdır. Penil protezi implantasyonu; daha önce sertleşme problemi için çeşitli tedavilere başvuran ancak yeterli sonuç alamayan hastalara tavsiye edilen bir tedavi yöntemidir. Peniste kesi açılmasını gerektiren penis protezleri, cerrahi bir müdahaledir. Hastanın tekrar sertleşmesini sağlayacak bu uygulama, hastaya cinsel hayatını geri kazandırmaktadır.

  İncele
 • İdrar Kaçırma Tedavisi

  İdrar kaçırma; cinsiyet farketmesizin birçok insanın karşılaşabildiği bir ‘idrar sızdırma’ durumudur. Çoğunlukla kontrol edilemeyen ve idrar sızmasına neden olan idrar kaçırma sorunu, kadınlarda çok daha sık görülmektedir. İdrar kaçırma birçok nedenden ötürü hastalarda görülebilmektedir. Bu nedenle hastanın idrar kaçırma problemiyle karşılaştığı durumda hastanın uzman bir doktora görünmesi hem günlük hayatındaki konforunu geri kazanmasını sağlayacaktır.

  İncele
 • HPV (Kondilom) Siğil Tedavisi

  HPV (Human papilloma virus), cinsel yolla bulaşan siğiller kapsamında görülen, genital bölgede görülen bir siğil çeşididir. Cinsiyet fark etmeksizin enfeksiyon sonucu herkeste görülebilen HPV, hastaların genital bölgelerinde karnabahar görünümünde siğiller oluşmasına neden olan bir virüstür. Bazen bir iki tane; bazen de çok sayıda genital bölgede görülebilen siğiller, ağrısız ve sert kitleler halindedirler. Tüm dünyada sık görülmeye başlanan bu HPV sonucu oluşan siğiller çeşitli yöntemlerle tedavi edilebilmektedir. Nitekim HPV vücuda girdiği anda hücrelere yerleştiği için tedavi edilemez.

  İncele
 • Testis Kanseri Tedavisi

  Testisler; penisin hemen altında yumurta şeklinde görülen, sperm ve testosteron üretmekle görevli bir çift organdır. 100 bin kişiden 3’ünde görülen testis kanseri, testisteki üreme hücrelerinde gözlemlenir. Çoğunlukla erişkin erkeklerde görülen testis kanseri, nadirde olsa çocuklarda görülebilmektedir. Türkiye’de gençler arasında sık görülmeye başlayan testis kanseri en çok 15-35 yaş arasındaki kişilerde görülmektedir. Nitekim gelişen tıbbi tedavi yöntemleri sayesinde hastaların yaklaşık yüzde 95’inde kanser tam anlamıyla tedavi edilebilmektedir. Testis kanseri bazı faktörler sebebiyle tetiklenerek hastalarda ortaya çıkabilmektedir. Özellikle bebeklikte düzeltilmemiş inmemiş testislerde ilerleyen zamanda kanser görülme riski diğer erkeklere göre daha yüksek olabiliyor. Bunun yanı sıra kan bağı bulunan erkeklerde testis kanseri öyküsü olması da bireylerde testis kanserinin görülmesi riskini arttırabiliyor.

  İncele
 • İnfertilite Ve Varikosel Tedavisi (Mikroskopik Varikosektomi)

  Erkekler infernite yani kısırlık çeşitli sebeplerden dolayı görülebilen, istenmeyen bir rahatsızlıktır. Sperm sayısında düşüklük, sperm hareketlerinin zayıf olması ve spermde şekil bozukluğu olması partnerin gebe kalmasını zorlaştıran etkenlerdir.

  İncele
 • İnmemiş Testis Tedavisi

  Testis, anne karnındaki bebeğin böbreklerinin hemen altındaki dokuların, cinsiyeti belirleyen çeşitli etkenlerle gelişmesiyle oluşur. Bebeğin gelişimi ile birlikte testisler de gelişip büyür; kasık kanalından da testislerin konumlanacağı skrotum adlı torbaya doğru ilerlerler. Bu ilerleme gebeliğin bitmesine kısa bir zaman kala tamamlanır ve iki testiste torbanın içine yerleşir. Karında oluşarak zamanla torbaya inen testislerden biri ya da her ikisinin de bu inişi zamanında tamamlayamaması ve torbaya yerleşememesi durumuna ‘inmemiş testis’ adı verilmektedir. İnmemiş testis problemi, zamanında doğmuş bebeklerin yüzde 3 ila 5’inde rastlanırken, erken doğan prematüre bebeklerde yüzde 30 oranında görülmektedir. İnmemiş testis problemi ile doğan bebeklerin torbaya doğru testis hareketi bir süre daha devam ettiği için bu oranlar kendiliğinden düşmektedir. İnmemiş testis sorunu her iki testiste görülebilmektedir. Çoğunlukla tek taraflı görülen inmemiş testis, daha çok sağ testiste görülmektedir.

  İncele
 • Hipospadias Tedavisi (Peygamber Sünneti)

  Hipospadias (peygamber sünneti), ortalama 250 erkek bebekten birinde görülen bir penis anomalisidir. Normal şartlarda idrar kanalı, penis ucunda sonlaması gerekirken, hipospadiaslı erkek bebeklerde idrar kanalı daha kısa oluşmuştur ve bu nedenle penisin ucunda delik oluşması yerine daha alt bir kısımda oluşum görülmektedir. Halk arasında “peygamber sünneti” olarak da bilinen bu anomalinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Doğumsal bir anomali olan hipospadias, tedavi edilmediği durumlarda hem sağlık hem de psikolojik açıdan olumsuz etkiler doğurabilmektedir. Bu nedenle hipospadias görülen bebeklerin tedavi edilmesi önem taşımaktadır.

  İncele
Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12