Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Ortopedi Ve Travmatoloji
Ortopedi Ve Travmatoloji
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun
Hizmetlerimiz
 • Artroskopik (Kapalı) Diz Ameliyatları

  Artroskopik diz ameliyatı diz eklemindeki sorunları teşhis ve tedavi edebilen cerrahi bir tekniktir. İşlem sırasında cerrah çok küçük bir kesi yapıp bu kesiye artroskop olarak adlandırılan küçük bir kamera yerleştirir. Artroskop cerrahın eklemin içini bir ekranda görmesini sağlar. Cerrah bu alet yardımıyla diz ile ilgili sorunu araştırabilir ve gerekirse küçük aletler kullanarak sorunu iyileştirebilir. Artroskopi, yırtık bir menüsküs veya yanlış hizalanmış dizkapağı gibi çeşitli diz problemlerini teşhis edip çapraz bağları onarabilir. Prosedür için sınırlı riskler vardır ve sonuç çoğu hasta için tatmin edicidir. Açık ameliyata nazaran daha az kesi içerdiği ve daha kısa iyileşme süresi içerdiği için tercih edilir. İyileşme süresi diz probleminin ciddiyetine ve prosedürün karmaşıklığına bağlı olarak değişir.

  İncele
 • Artroskopik (Kapalı) Omuz Ameliyatları

  Artroskopi ortopedi cerrahlarının bir eklem içindeki sorunları incelemek, teşhis etmek ve onarmak için kullandıkları bir yöntemdir. Artroskopik omuz ameliyatı sırasında cerrah artroskop adı verilen küçük bir kamerayı omuz eklemine yerleştirir. Kamera görüntüleri monitöre aktarır ve özel cerrahi aletleri yönlendirmek için bu görüntüleri kullanır. Artroskop ve cerrahi aletler çok küçük olduğundan cerrah, açık cerrahi için gereken büyük kesilere kıyasla çok daha küçük kesiler ile operasyonu gerçekleştirir. Bu durum hastalar için daha az ağrı ile sonuçlanır ve iyileşme ve günlük yaşamlarına dönme sürelerini kısaltır.

  İncele
 • Total Diz Protezi Ameliyatları

  Total diz protezi ameliyatı çeşitli hastalıklarla ya da yaralanmalarla zarar görmüş diz kemiklerinin ve kıkırdaklarının yüzeyini yeniden şekillendirmek için uygulanan cerrahi bir işlemdir. Diz ekleminin hasarlı kısımları yapay parçalarla değiştirilir. Bu ameliyat ilaç ve fizik tedavi gibi diğer tedavi yöntemlerinin etkili olmadığı ciddi ağrısı olan veya ağır bir diz yaralanması geçirmiş kişiler için düşünülebilir, etkili bir tedavi yöntemidir. Diz protezi ameliyatı sıklıkla yapılır. İşlem sonrası kişilerin %90’ından fazlasında hareket yeteneklerinde iyileşme ve ağrılarının önemli ölçüde azaldığı görülmüştür.

  İncele
 • Total Omuz Protezi Ameliyatı

  Total omuz protezi ameliyatı, kireçlenme ve romatoid artrit gibi rahatsızlıklar sonucu deforme olmuş ya da travma nedeniyle hasar görmüş omuz ekleminin çıkarılarak yerine protez takılmasını içerir. Omuzdaki birçok tedavi edilemeyen ağrılı durum için etkili bir tedavi yöntemidir. Omuz eklemleri vücudun diğer bölgelerine kıyasla daha hareketli ve daha karmaşıktır. Bu nedenle omuz protezi ameliyatlarında sorunlu kıkırdak ya da kemiklere bağlı olarak değişen birçok yöntem vardır.

  İncele
 • Total Kalça Protezi Ameliyatı

  Total kalça protezi ameliyatı çeşitli rahatsızlıklarla ya da travmalarla hasar görmüş kalça eklemlerinin yüzeylerini yeniden şekillendirmek için uygulanan cerrahi bir prosedürdür. Kalça protezi ameliyatında hasarlı eklem çıkarılır ve normal kalçaya benzer şekilde çalışan yapay implant ile değiştirilir. Pek çok insan kalça protezine sahiptir ancak ameliyat için en doğru zamanı bilmek oldukça önemlidir. Ağrılı semptomlar diğer tedavi yöntemleriyle kontrol altına alınamayan bir noktaya ulaştığında kalça protezi ameliyatına başvurulmalıdır. Kalça protezi ameliyatı kalça kırıklarının veya kireçlenme nedeniyle yaşanan şiddetli ağrıların tedavisi için iyi bir seçenek olabilir.

  İncele
Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12