Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Popo Estetiği
Popo Estetiği
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun

Popo Estetiği Nedir?

Hızlı kilo alıp verme veya genetik nedenlerle popo bölgesinde aşağı sarkma, hacim kaybi veya yağ doku dağılımında bozukluklar oluşabilir. Bu durumların düzeltilme işlemine genel olarak popo, kalça estetiği denmektedir.

popo-estetigi-4-1024x239.jpg

Popo estetiği nasıl yapılır? Süreç nasıl ilerler?

Popo estetiği, genel anestezi altında liposuction, yağ enjeksiyonu ve implant uygulamalarının kombine veya tek başına kullanılması ile yapılmaktadır. Bel – popo geçişi belirginleştirilerek daha dolgun ve hacimli görünüm elde edilmeye çalışılır. İşlem öncesi kişinin ayrıntılı muayenesi yapılıp hangi tekniklere uygun olduğu belirlenmelidir.

POPO ESTETİĞİ

Popo bölgesine daha güzel bir şekil vermek için öncelikle liposuction yapılmalı sonrasında eğer büyütme isteniyorsa iki çeşit uygulama mevcut olup bunlar yağ enjeksiyonu ve silikon implant uygulamalarıdır.

Popo Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Dolgun ve şekilli kalçalara sahip olmak isteyen, ciddi ek hastalığı olmayan 18 yaşını doldurmuş kişiler bu ameliyatı düşünebilir.

Popo Estetiği Güvenli midir?

Her cerrahi girişimin az veya çok riski mevcut olup popo estetiğinin de kendine göre düşük de olsa riskleri mevcut olup işlemin tam donanımlı merkezlerde yapılması gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular
1
Popo estetiğinin riskleri nelerdir?

Genel olarak kanama, enfeksiyon gibi bölgesel sorunlarla karşılaşılabilineceği gibi popo estetiğinde nadir de olsa yağ embolisi görülebilmektedir.

2
Popo estetiği yaptıranlar işe/ normal hayata ne zaman dönebilirler?

3 gün sonra duş alınabilir, yaklaşık 10 gün sonra normal hayata dönüş mümkün olup egzersiz, spor için 4-6 hafta sonrası beklenmelidir.

3
Popo estetiği sonrası Yara izleri ne zaman iyileşir?

Popo estetiğinde kesiler kalça kıvrımlarının arasına yapıldığı için dışarıdan belirgin izler gözükmemekte olup mevcut izler de 6 ay – 1 yıl sonra solarak cilt rengine dönmektedir.

Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12