Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Estetik ve Plastik Cerrahi
Estetik ve Plastik Cerrahi
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun
Hizmetlerimiz
 • Meme Dikleştirme

  MEME DIKLEŞTIRME ESTETIĞI NEDIR? Aşırı kilo verme veya gebelik sonrasında meme dokusunda sarkma görülebilir. Sarkma ile birlikte doku hacminde de kayıp yaşanabilmektedir. Meme dikleştirme ameliyatı ile hem meme başı ve çevresi olması gereken yere taşınır hem de eğer hacim kaybı da oluşmuşsa silikon protez yardımıyla dolgunluk ve hacim kazandırılır. meme-diklestirme-estetigi-2-768x313.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/meme_diklestirme_estetigi_2_768x313_2b79fb3344.jpg] MEME DIKLEŞTIRME ESTETIĞI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Meme dikleştirme ameliyatı genel anestezi altında yapılmakta ve 1.5 -2 saat kadar sürmektedir. Bu ameliyatta meme dokusu önceden yapılan çizimler dahilinde yeniden şekillendirilmekte ve gerekirse dokunun alt kısmına silikon implant yerleştirilmektedir. Ameliyat öncesi görüşmede karar verilmesi gereken kritik nokta implant kullanılıp kullanılmayacağıdır.

  İncele
 • Meme Küçültme

  MEME KÜÇÜLTME ESTETIĞI NEDIR? Aşırı büyük meme dokusu pek çok yönden kişleri rahatsız etmektedir. Ağırlığın etkisiyle boyun,sırt ve bel ağrıları, temas yüzeyinin artmasıyla sürekli yineleyen pişik şikayetleri fiziksel rahatsızlıkların en önemlileri olup bunların yanında psikososyal olarak da belirgin olumsuz etkiler mevcuttur. Hastalar ençok, istediği kıyafeti giyememekten, kilolu gözükmekten ve spor yapmakta zorlanmaktan şikayet etmektedirler. Bütün bu şikayetleri çözmek amacıyla memenin cerrahi olarak küçültülüp dikleştirilmesi işlemine meme küçültme denmektedir. meme-kucultme-estetigi-2-768x289.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/meme_kucultme_estetigi_2_768x289_08f9a96443.jpg] MEME KÜÇÜLTME ESTETIĞI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Meme küçültme ameliyatında aşırı büyük meme dokusu hastanın bedenine uygun şekilde, işlem öncesi yapılan çizimler dahilinde hem küçültülür hem de dikleştirilir. İşlem öncesi hastayla ayrıntılı görüşme ve detaylı fizik muayene esas olup bu aşamada hastanın istekleri, meme boyutu, yapısı, asimetriler ve hastanın genel durumu değerlendirilir. Ameliyat kararı alındıktan sonra hastanın yaşına ve aile öyküsüne göre ameliyat öncesi mamografi ve/veya usg çekilmelidir.

  İncele
 • Burun Estetiği

  BURUN ESTETIĞI NEDIR? Burun koku alma fonksiyonu ile önemli bir duyu organı olmasının yanında yüzün orta bölümünde konumlanmış olması nedeniyle de estetik açıdan büyük önem arz etmektedir. Burundaki belirgin şekil bozuklukları kişiler arası iletişimde dikkat çekmekte ve bu nedenle kişileri rahatsız etmekte olup burun dış görüntüsünün cerrahi olarak şekillendirilerek güzelleştirilmesi işlemine rinoplasti (rino =burun, plasti=şekil verme) denmektedir. burun-estetigi-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/burun_estetigi_1024x239_71913e2bfc.jpg] BURUN ESTETIĞI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Rinoplasti ameliyatı sadece burnun dış görünütüsü ile ilgili olmayıp, bu ameliyatı burun iç tarafındaki olası eğriliklerin de düzeltildiği bir işlem olarak düşünmek gerekmektedir. Bu nedenle işlem öncesi ayrıntılı muayene şart olup olup bu muayenede burundaki asimetriler, eğrilikler, cilt yapısı gibi temel noktaların yanısıra burun iç kısmındaki nefes almayı zorlaştıran olası eğrilikler, et büyümeleri de değerlendirilmelidir. Rnoplasti genel anestezi altında yapılmakta ve tekniğe, burundaki deformiteye bağlı olarak 1-3 saat arasında değişmektedir. İşlem sonrası burunda alçı- atel ve tampon bulunmak olup tamponlar 3-7 gün arasında alçılar ise 7. gün çıkarılmaktadır.

  İncele
 • Liposuction

  LIPOSUCTION NEDIR? Liposuction, cilt altındaki fazlalık yağ dokusunun kanül adı verilen özel aletlerle çekilmesi işlemidir. Liposuction kilo verme cerrahisi olmayıp , özellikle kilo verilmesine rağmen gitmeyen inatçı yağlanma alanlarında etkilidir. Bu alanlar sıklıkla bel, karın, basen, uyluk, diz iç kısmı bölgeleri olmakla birlikte fazla yağlanmanın olduğu hemen her yerde , yüz-gıdı-kol gibi, liposuction işlemi yapılabilir. liposuction-2-1-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/liposuction_2_1_1024x239_924025a3c8.jpg] LIPOSUCTION NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL İLERLER? Yağlanmanın olduğu bölgeye öncelikle damarların büzüşmesini sağlayan özel sıvılar verilir. Ardınan aynı bölgenin yakınına yapılan küçük bir kesiden girilerek kanül yardımı ve negatif basınç eşliğinde fazlalık yağ emilerek vücüttan uzaklaştırılır. İşlem sonrası sıkı korseler giyilmeli ve yaklaşık 4 hafta çıkarılmamalıdır. Çoğunlukla genel anestezi altında yapılan işlem sonrası 1 gün yatış yeterlidir.

  İncele
 • Göz Kapağı Estetiği

  GÖZ KAPAĞI ESTETIĞI NEDIR? Göz kapaklarında yaşlanmayla birlikte çeşitli değişikler meydana gelmektedir. Üst göz kapaklarında sarkık ve kırışık bir görünüm oluşmakta, alt göz kapaklarında ise kırışık bir görünüm ile birlikte kişileri çok rahatsız eden torbalanma oluşmaktadır. Bütün bunları düzeltilmesi işlemine göz kapağı estetiği (bleferoplasti) denilmektedir. goz-kapagi-estetigi-2-768x179 (1).jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/goz_kapagi_estetigi_2_768x179_1_a1a162247d.jpg] GÖZ KAPAĞI ESTETIĞI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Göz kapaklarına yaklaşırken göz çevresi ve hatta bütün yüz bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Kaş düşüklüğü varsa kaş kaldırma hasta ile konuşulmalı, yine göz çevresinde volum kaybının eşlik ettiği olgularda yağ ve/veya dolgu enjeksiyonları düşünülmelidir. Ameliyatta fazlalık cilt ve kas dokuları cerrahi olarak çıkarıldıktan sonra torbalanmaya neden olan yağ yastıkçıkları da alınmaktadır. Ameliyat sonrasında bir miktar ödem oluşmakta 7-10 günde ödem belirgin azalmaktadır.

  İncele
 • Karın Germe

  KARIN GERME NEDIR? Karın bölgesinde aşırı kilo verme veya gebelik sonrasında oluşan sarkma ve çatlakların operasyonla düzeltilmesi işlemine karın germe (abdominoplasti) denilmektedir. karin-germe-2-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/karin_germe_2_1024x239_aea5649617.jpg]

  İncele
 • Meme Büyütme

  MEME BÜYÜTME ESTETIĞI NEDIR? Meme boyutu genetik olarak veya gebelik, aşırı kilo verme gibi nedenlerle çok küçük olabilir. Meme büyütme küçük olan hacmin silikon implantlar kullanılarak büyütülme işlemidir. gogus-buyutma-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/gogus_buyutma_1024x239_bf4c9cec23.jpg] MEME BÜYÜTME ESTETIĞI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Meme büyütme ameliyatı genel anestezi altında yapılmakta olup işlem öncesinde yapılan hasta görüşmesinde olası meme boyutu, implant seçimi, implantın koyulacağı alan ve cerrahi kesi yerine karar verilir.

  İncele
 • Yüz Gençleştirme

  YÜZ GENÇLEŞTIRME ESTETIĞI NEDIR? Yaş almayla birlikte yüz ve boyun bölgesinde belirgin değişiklikler oluşur. Alından başlayıp boyun bölgesine kadar kırışıklıklar, orta yüz ve boyunda deri sarkmaları, yağ dokusunda erime, göz kapaklarında sarkma ve torbalanmalar bu değişimin başlıcalarıdır. Bu durumu tersine çevirmek için yapılan ameliyatlara ve işlemlere yüz gençleştirme denilmektedir. Boyun bölgesini yüzden bağımsız düşünmek çok doğru olmayıp iki bölüme bütüncül yakalşım şarttır. Peki niye yüz boyun germe değil de gençleştirme ismini kullanıyorum. Yüz- boyun gençleştirme sadece cerrahi bir girişimi içermeyip cerrahi müdahale ile birlikte botoks, lazer, radyofrekans, yağ enjeksiyonu gibi uygulamaların kombine edilmesini kapsamaktadır. yuz-genclestirme-2-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/yuz_genclestirme_2_1024x239_8f2d1d41eb.jpg] YÜZ GENÇLEŞTIRME ESTETIĞI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Yüz gençleştirme için başvuran her hasta kendi içinde değerlendirilmeli tedavi planı hastaya göre biçimlendirilmelidir. Orta yaş grubunda dolgu, botoks, fraksiyone lazer, ip askı gibi cerrahi dışı uygulamalar yeterli olabilecekken daha ileri yaş grubunda cerrahi olarak yüz ve boyun germe ile göz kapağı estetiğinin yapılması gerekebilmektedir. Uygulancak prosedüre göre işlem süreleri değişmektedir. İşlem seçimi yapılırken hastanıngereksinimlerinin yanı sıra beklentileri de göz önünde bulundurulmaktadır. Ancak şu unutulmamalıdır ki hiçbir müdahale bizi 18-20 li yaşlarımıza geri götürmez. Gerçekçi beklentiler ile yola çıkmak en iyi sonucu verecektir.

  İncele
 • Yağ Enjeksiyonu

  YAĞ ENJEKSIYONU NEDIR? Yağ dokusu plastik cerrahi açısından pek çok alanda kullanılan önemli bir kaynak olup özellikle içerisinde bulundurduğu kök hücrelerle son yıllarda ekstra önem kazanmıştır. Klinik uygulamada sıklıkla gençleşme amacıyla yüz bölgesinde kullanılsa da başka amaçlarla da, meme rekonstrüksiyonu, skar revizyonu, popo estetiği ve yara tedavisi gibi, kullanılmaktadır. yag-enjeksiyonu-2-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/yag_enjeksiyonu_2_1024x239_39f72fd982.jpg]

  İncele
 • Jinekomasti

  JINEKOMASTI NEDIR? Jinekomasti en yalın tanımıyla erkeklerdeki kadınsı tipte meme büyümesidir. Çok çeşitli nedenlerle oluşabilmekle birlikte sıklıkla altta yatan herhangi bir neden bulunamamaktadır. Erkekleri, özellikle genç yaşlarda psikososyal olarak ciddi şekilde etkileyebilen bu durumdan kurtulmak yaklaşık 1-1.5 saatlik bir ameliyatla mümkündür. jinekomasti-2-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/jinekomasti_2_1024x239_c8cab297de.jpg] JINEKOMASTI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Ameliyat öncesi görüşmede meme dokusu ve hastanın göğüs duvarı ayrıntılı değerlendirilmeli, olası asimetriler ve meme dokusu ile yağ oranı saptanarak planlama yapılmalıdır. Ameliyatı genel anestezi altında liposuction ve eksizyon işlemlerinin tek başına ve/veya kombine kullanılması ile yapılmaktadır. Ameliyat sonrası 1. gün taburucu olunmaktadır.

  İncele
 • Kol ve Uyluk Germe

  KOL VE UYLUK GERME NEDIR? Aşırı kilo verme neticesinde deri sarkmaları kaçınılmaz bir durum olup bir çok nedenden kişileri rahatsız etmektedir. Öncelikle görüntü olarak estetik olmadığı için rahatsızlık vermekte olup bunun haricinde kıyafet giyme sorunlarına, pişiklere neden olarak da ekstra rahtsızlık oluşturmaktadır. Bu deri sarkmalarının toplandığı alanlardan ikisi de üst kol ve uyluk bölgeleridir. Kol- uyluk germe ameliyatlarında aşırı sarkmış deriv kısımları alınarak germe işlemi yapılmaktadır. kol-germe-1-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/kol_germe_1_1024x239_db8717e989.jpg] KOL VE UYLUK GERME NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Kol germe işlemi kol bölgesindeki sarkmış fazlalık derinin kesi izinin koltukaltında ve/veya kol içi kısmında kalacak şekilde kesilip çıkarılması şeklinde yapılmaktadır. Uyluk germe de benzer şekilde fazlalık derinin kesi izinin kasık ve/veya uyluk içi kısmında kalacak şekilde kesilip çıkarılması şeklinde yapılmaktadır. İşlem öncesi görüşmede fazlalık derinin miktarına göre operasyon şekline karar verilmektedir.

  İncele
 • Saç Ekimi

  SAÇ EKIMI NEDIR? Kellik özellikle erkekleri etkileyen önemli bir estetik sorundur. Kadınlarda erkek tipi kellik nadir görülse de saç seyrelmesi şeklinde dökülmeler olabilmektedir. Saç ekimi kellik veya aşırı seyreklik olan bölgelere bölgelere kişinin başka bir yerinden, ki bu sıklıkla ense bölgesidir, alınan kıl köklerinin taşınması işlemidir. sac-ekimi-5-768x378.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/sac_ekimi_5_768x378_da796dc472.jpg] SAÇ EKIMI NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? FUT (Follicular Unit Transfer), FUE (Follicular Unit Extraction) ve DHI (Direct Hair Implantation) olmak üzere üç çeşit saç ekim yöntemi mevcuttur. Günümüzde en sık kullanılan yöntem FUE tekniğidir. FUT yönteminde saçın alındığı alan cerrahi olarak kesi yapılması gerekmekte ve sonrasında kesiye dikiş de atıldığı için ense bölgesinde yara izi oluşmaktadır. FUE yönteminde özel bir motor aracılığyla ense bölgesinden kıl kökleri alınmakta ve sonrasında alıcı alana açılan kanallara ekim yapılmaktadır. DHI yöntemi aslında FUE yönteminin bir varyasyonu olup alınan kıl kökleri özel bir kalem vasıtasıyla hemen ekilmektedir ve FUE yönteminde hem alıcı hem de verici alanın traşlanması gerekirken DHI yönteminde sadece verici alanın traşlanması yeterlidir. Ancak DHI yönteminde ekilebilen kök sayısı daha az olmaktadır. DHI yöntemi daha çok ciddi saç seyrelmesi yaşayan kadınlarda tercih edilmektedir. Ekim sonrası 24 ila 72 saat içinde ekimi gerçekleştiren ekip tarafından ilk yıkaması yapılacak ve ardından her gün yıkama devam ettirilerek 7-10 gün içerisinde saçlı deri kabuklardan arındırılacaktır. İlk ekilen saçların önemli bir kısmı yaklaşık 1 ayda dökülecek ve ardından zaman içerisinde yeni saç kökleri çıkacaktır. İşlem sonrası 4. – 6. aylarda ekim yapılan alanlar saç ile kaplanacaktır. Nihai şeklin oturması bir yılı bulacaktır.

  İncele
 • Genital Estetik

  GENITAL ESTETIK NEDIR? Genital bölgeye yönelik tek bir estetik işlem olmayıp bu bölgedeki her bir anatomik alan ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Pubis, büyük dudaklar, küçük dudaklar ve vajen bölgelerinin her birinin kendine has estetik müdahaleleri vardır.

  İncele
 • Popo Estetiği

  POPO ESTETIĞI NEDIR? Hızlı kilo alıp verme veya genetik nedenlerle popo bölgesinde aşağı sarkma, hacim kaybi veya yağ doku dağılımında bozukluklar oluşabilir. Bu durumların düzeltilme işlemine genel olarak popo, kalça estetiği denmektedir. popo-estetigi-4-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/popo_estetigi_4_1024x239_b5bd8c5115.jpg]

  İncele
 • Kepçe Kulak Estetiği

  KEPÇE KULAK ESTETIĞI NEDIR? Kepçe kulak aslında bir doğumsal anomali olarak kabul edilmekle birlikte fonksiyonel herhangi bir soruna yol açmamakta daha çok psikososyal olarak kişileri etkilemektedir. Özellikle çocukluk çağında, sosyalleşmenin yoğun şekilde başladığı okul döneminde ciddi psikolojik sorunlara neden olabilmektedir. Bu sorunun düzeltilmesi için yapılan ameliyata otoplasti denmektedir.

  İncele
 • Yara İzleri Estetiği

  YARA İZLERI ESTETIĞI (SKAR REVIZYONU) NEDIR? Çeşitli nedenlerle oluşan yara izleri, özellikle yüz bölgesinde olanlar eğer çok belirgin ise kişileri rahatsız edebilmektedir. Bu izlerin daha az görünür hale getirilmesi için yapılan estetik müdahalelere genel olarak skar revizyonu denmektedir. yara-izleri-estetigi-2-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/yara_izleri_estetigi_2_1024x239_ef2928b067.jpg]

  İncele
 • Annelik Estetiği

  ANNELIK ESTETIĞI NEDIR? Son yılların moda deyimi olan annelik estetiği aslında ayrı bir estetik cerrahi prosedür olmayıp annelik süresince oluşan deformitelerin düzeltilmesi için yapılan kombine estetik ameliyatların tümüne verilen isimdir. Annelik süresince özellikle iki bölgede deformasyon oluşmaktadır. Bunlar meme ve karın bölgesidir. Meme dokusunda gebelik ve emzirme döneminde büyüme oluşmakta ancak sonrasında ciddi hacim kaybı ve sarkma görülebilmektedir. Gebelik öncesi aşırı meme büyüklüğü sorunu olanlarda ise gebelik ve emzirme sonrası süreçte meme dokusu daha da fazla sarkabilmektedir. Karın bölgesinde ise cilt çatlakları, cilt dokusunda sarkma, karın kas dokusunda ayrışma ve gevşeme meydana gelmektedir. Ancak bunlarla da sınırlı kalmayıp uyluk, kol bölgesinde de deformiteler, sarkmalar oluşabilir. Kombine ameliyat planlaması yaparken hastanın isteği doğrultusunda hareket etmek gerekmektedir. Sıklıkla meme ve karın kombinasyonu yapılmaktadır. Meme dokusunda aşırı sarkma varsa dikleştirme ve aynı zamanda hacim kaybı da oluşmuşsa büyütme işlemi yapılabilmektedir. Fazla büyük memelerde ise küçültme ameliyatı yapılmaktadır. Karın içinse sıklıkla karın germe ameliyatlarına başvurulmaktadır. Ancak annelik estetiği sadece bu iki ameliyatla sınırlı olmayıp isteğe ve deformiteye göre uyluk ve kol bölgelerine de müdahale edilmektedir.

  İncele
 • Botox

  BOTOX NEDIR? Clostridyum Botilinum isimli bir bakterinin toksini olan botoks sinir iletimini geçici olarak bloke ederek etki göstermektedir. Sinir blokajı neticesinde kas kasılmaları engellenerek kırışıklıklar ile mücadele edilebilir, kaşlar bir miktar kaldırılabilir, koltukaltı terlemeleri belirgin azaltılabilir. botox-2-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/botox_2_1024x239_1bec821fe8.jpg]

  İncele
 • Dolgu

  DOLGU NEDIR? Yaş almayla birlikte özellikle yüz bölgesinde meydana gelen değişimler ile başa çıkmanın önemli bir yolu da cerrahi dışı estetik uygulamalardır. Bunların en başında dolgu ve botoks uygulamarı gelmektedir. Dolgu uygulaması ile kaybolan hacim yerine konabilir, ince kırışıklıklar ve derin kıvrımlar düzeltilebilir. Dolgu maddesi olarak kişinin yağ dokusu kullanılabileceği gibi bu amaç için üretilmiş hazır ürünler de tercih edilebilir. Bu amaçla en sık tercih edlen ürünler hyalüronik asit içeren dolgulardır. DOLGU NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL ILERLER? Dolgu maddeleri steril enjektörler içerisinde kullanıma hazır olarak gelmekte, uygulanacak bölgeye göre farklı özelliklerde üretilmektedirler. Dolgu uygulamaları ile sıklıkla yüzün orta ve alt kısmında (göz alt iç kısmı, almacık kemikleri, yanak, çene kontürü, dudak ve burun kenarındaki kıvrımlar) düzelme hedeflenmektedir. Dolgu uygulaması hazır enjektördeki maddenin cilt içine ve/veya cilt altına enjekte edilmesiyle yapılmakta olup etkisi hemen ortaya çıkmaktadır. İşlem, uygulama bölgesine göre değişmekle birlikte, 10-20 dk kadar sürmektedir. Erken dönemde hafif şişlik ve morluk görülebilse de bir kaç günde düzelme oluşmaktadır.

  İncele
 • PRP

  PRP NEDIR? PRP (platelet rich plasma, trombositten zengin plazma) kandaki trombositlerin zenginleştirilmiş halini tanımlamaktadır. Trombositler kanın şekilli elemanlarından olup asıl görevleri kanamayı dudurmaktır. Ancak yapılan pek çok çalışma trombositlerin dokuları iyileştirici yönde çok sayıda enzim içerdiğini göstermişitr. Burdan hareketle yoğunlaştırılmış trombosit içeren kan sıvısı , yani PRP, belirli bir alana uygulandığında bölgedeki pek çok hücreyi etkileyerek olumlu yönde etkiler göstermektedir. Bu durum bazen estetik amaçlı olarak gençleşme için kullanılabilir. Bazen yara iyileşmesi için, bazen de eklem rahatsızlıkları için kullanılabilmektedir. prp-3-1-1024x239.jpg [https://panel.kordoninternational.com/uploads/prp_3_1_1024x239_3d28f87348.jpg]

  İncele
 • Gençlik Aşısı

  GENÇLIK AŞISI NEDIR? Yaşlanmanın etkilerini geriletmek amacıyla uygulanan cerrahi dışı uygulamalardan birisi de gençlik aşılarıdır. Gençlik aşısı genel bir tanım olup bu başlık altında üretilen çok sayıda ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin ortak özelliği içerisinde hyalüronik asit ile birlikte kombine çeşitli peptid ve amino asitlerin bulunmasıdır. Cilt içine enjekte edilerek uygulanan aşılar, ciltte yenilenme, nem artışı, kırışıklıklarda azalma gibi etkiler ortaya çıkarmaktadır. Gençlik aşıları ürüne göre değişmekle birlikte seanslı uygulanmaktadır. Art arda yapılan br kaç seans sonrasında etki göstermektedirler. Seanslar 15-20 dk kadar sürmektedir.

  İncele
Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12