Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Gıdı Lipoliz İşlemi
Gıdı Lipoliz İşlemi
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun

Gıdı Lipoliz İşlemi Nasıl Yapılır?

Gıdı lipoliz işlemi çene altından ve boyundan girilen küçük deliklerden yapılmaktadır. Yaklaşık 1 saat süren işlem sonrası hemen sonucu görüyorsunuz lokal anestezi altında yapılan işlemde genel anestezi uygulamasına gerek kalmıyor. Yaklaşık 2 gün korse kullanımı sonrası hemen normal hayata geri dönülebiliyor.

Gıdı Lipoliz İşlemi Kimlere Yapılır?

Gıdı lipoliz işlemi yaş aralığı gözetmeksizin gıdı probleminden şikayetçi olan, eğer tıbbi olarak uygun ise, kadın, erkek, erişkin tüm bireylere uygulanabilir. Gıdı lipoliz işlemi ile gıdı, çene hattı, boyun tedavi edilirken aynı zamanda nazolabial hat dahil tüm yüz gerilmektedir. Boyun, gıdı, çene hattı bölgesine yapılan işlem ile hemen sonucu görmek isteyen için lazer lipoliz en uygun tedavi seçeneğidir

Gıdı Lipoliz İşlemini Diğer Uygulamalardan Ayıran Özellikleri Nelerdir ?

Gıdı lipoliz işleminin hemen sonrasında ortaya çıkan; gıdının yok olması işlem sonrası en çok vurgulamak istediğimiz noktadır. Bu bölgeye yapılan radyofrekans altın iğne ip uygulaması fokuslu ultrason veya ultherapy tedavileri ya etkili olmamakta ya da istenen sonucu vermemektedir. Fakat gıdılipoliz işleminden hemen sonra gıdının tamamen gitmesi hastalarımızda çok büyük değişiklik ve memnuniyet yaratmaktadır. Gıdı lipoliz işlemi diğer kriyo lipoliz veya soğuk lipoliz işleminden farklı bir uygulamadır Gıdı lipoliz işlemi bir çeşit liposuction yöntemidir. Öncelikle yağlar lazer yardımıyla eritilir. Sonrasında suction yöntemi ile dışarı alınır. Daha sonra yine lazer yardımı ile gerilir. İşlemin en önemli faydaları hemen sonuç görülmekte ve etkisi en az 10 yıl devam etmektedir.

Gıdı Lipoliz İşlemi Sonrası Süreci

Gıdı lipoliz işleminin bir çok avantajı mevcuttur. İşlem sonrası hem gıdı bölgesindeki yağlanma gider, hem buldog denilen çenedeki sarkmalar gider, hem çene hattı düzleşir jawline diye tabir edilen çene hattı belirgin ortaya çıkar. Kısacası aslında tek bir işlem adı altında bir çok noktaya bir çok işlem aynı anda yapılmış olur. Bunlara artı olarak da ne dolgu ne de botoks ile elde edilemeyen bir sonuç elde edersiniz. Gıdı lipoliz işlemi sonrası hem gıdıdaki yağlar gitmekte hem de çene hattı belirginleşmektedir. İşlem poliklinik şartlarında yapılmakta yaklaşık 1 saat sürmektedir. Lokal anestezi altında uyutmadan kesme biçme gibi cerrahiye gerek kalmadan uygulanmaktadır. Gıdı lipoliz işleminden sonra oluşan morluk şişlik ödem geçicidir. Bu açıdan işlem sonrası hedeflenen nihai sonuca zamanla ulaşılacağı unutulmamalıdır.

Dermatoloji Doktorlarımız
Uzm. Dr. Onur ER Dermatoloji
Görüntüle
Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12