Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Bacak Lipoliz
Bacak Lipoliz
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun

Bacak Lipoliz İşlemi Nedir? İşlem Sonrası Hemen Taburcu Olabilir Miyim?

Bacak lipoliz işlemi yine diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi lokal olarak uyuşturularak yağlar lazer yöntemiyle eritiliyor sonrasında liposuction yöntemiyle yağlar çekiliyor ve son olarak deri yine lazer yardımıyla geriliyor ve sonrasında hastalarımıza korse giydirerek aynı gün taburcu ediyoruz . Özellikle lokalize yağ birikimlerinde en etkili tedavi lazer lipoliz yöntemidir.

Bacak lipoliz işlemi lokal anestezi altında yapılan yaklaşık 2-3 saat içerisinde tamamlanan sonrasında hastanın evine gidebildiği günübirlik yapılan bir işlemdir. İşlemin hemen sonrasında etkisini görebileceğiniz gibi takip eden 3 ay içerisinde sonuç daha iyi oturmaktadır.

Bacak Lipoliz Sarkma Oluşturur Mu?

İşlemin klasik liposuction dan farkı son aşamada derinin lazer yardımıyla gerilmesi ve sonrasında sarkma oluşturmamasıdır. İnce bacaklar için en etkili yöntem bacak lipoliz işlemidir

Bacak Lipoliz İşleminde Sırasıyla Hangi Aşamalar Uygulanır?

Bacak lipoliz işlemi ile hem bacaktaki fazla yağlar suction yöntemi ile vücuttan uzaklaştırılmış olmakta hem de deri lazer yardımıyla gerilmektedir.Bu işlem kısaca 4 aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle lokal anestezi ile işlem yapılacak bölge uyuşturulur. Sonrasında bölgedeki yağlar lazer yardımıyla eritilmektedir. Üçüncü aşamada eritilen yağlar suction yöntemiyle dışarı alınmaktadır . Son aşamada ise deri lazer yardımıyla gerilmektedir. Cerrahi bir yöntem olmadığından kesme biçme gibi bir işlem yapılmaz bu nedenle hiç bir iz kalmaz bacak yağalımı, bacak estetiği, bacak inceltme yöntemlerinden en etkilisi en güvenlisi ve en hızlısı lazer lipoliz yöntemidir.

Dermatoloji Doktorlarımız
Uzm. Dr. Onur ER Dermatoloji
Görüntüle
Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12