Randevu Talep Formu
Ara WhatsApp Sizi Arayalim
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Formu doldurun en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim.
Dermatoloji
Dermatoloji
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun
Hizmetlerimiz
 • Karın Lipoliz

  KARIN LIPOLIZ İLE KESIN SONUÇ ALMAK MÜMKÜN MÜ? Karın lipoliz işlemi özellikle spor, diyet, egzersiz gibi aktivitelerle yağlarından kurtulamayan Kişiler için ideal bir işlemdir.Öncesinde lokal olarak uyuşturularak lazer yardımıyla eritilen yağlar suction yöntemiyle dışarı alınmakta sonrasında deri sarkmaması için yine lazer yardımıyla gerilmektedir. İşlemin sonrasında görüldüğü gibi hemen sonuç alınmakla beraber asıl istenen sonuç nihai olarak 3 ay sonrasında görülmektedir.

  İncele
 • Gıdı Lipoliz İşlemi

  GIDI LIPOLIZ İŞLEMI NASIL YAPILIR? Gıdı lipoliz işlemi çene altından ve boyundan girilen küçük deliklerden yapılmaktadır. Yaklaşık 1 saat süren işlem sonrası hemen sonucu görüyorsunuz lokal anestezi altında yapılan işlemde genel anestezi uygulamasına gerek kalmıyor. Yaklaşık 2 gün korse kullanımı sonrası hemen normal hayata geri dönülebiliyor. GIDI LIPOLIZ İŞLEMI KIMLERE YAPILIR? Gıdı lipoliz işlemi yaş aralığı gözetmeksizin gıdı probleminden şikayetçi olan, eğer tıbbi olarak uygun ise, kadın, erkek, erişkin tüm bireylere uygulanabilir. Gıdı lipoliz işlemi ile gıdı, çene hattı, boyun tedavi edilirken aynı zamanda nazolabial hat dahil tüm yüz gerilmektedir. Boyun, gıdı, çene hattı bölgesine yapılan işlem ile hemen sonucu görmek isteyen için lazer lipoliz en uygun tedavi seçeneğidir

  İncele
 • Bacak Lipoliz

  BACAK LIPOLIZ İŞLEMI NEDIR? İŞLEM SONRASI HEMEN TABURCU OLABILIR MIYIM? Bacak lipoliz işlemi yine diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi lokal olarak uyuşturularak yağlar lazer yöntemiyle eritiliyor sonrasında liposuction yöntemiyle yağlar çekiliyor ve son olarak deri yine lazer yardımıyla geriliyor ve sonrasında hastalarımıza korse giydirerek aynı gün taburcu ediyoruz . Özellikle lokalize yağ birikimlerinde en etkili tedavi lazer lipoliz yöntemidir. Bacak lipoliz işlemi lokal anestezi altında yapılan yaklaşık 2-3 saat içerisinde tamamlanan sonrasında hastanın evine gidebildiği günübirlik yapılan bir işlemdir. İşlemin hemen sonrasında etkisini görebileceğiniz gibi takip eden 3 ay içerisinde sonuç daha iyi oturmaktadır.

  İncele
 • Kol Lipoliz

  KOL LİPOLİZ NEDIR? Kol Lipoliz lazer yardımıyla yağların eritilmesi, yağların suction yöntemiyle dışarı alınması ve son olarak da lazerle derinin gerilmesi işlemidir. KOL LİPOLİZ NASIL YAPILIR? KOL LIPOPLIZ SÜREÇI NASIL İŞLIYOR? Kol lipoliz yaklaşık 3 saat süren öncesinde lokal anestezi uygulanarak uyuşturulan sonrasında lazer yardımıyla istenmeyen bölgedeki yağlar eritilmektedir. Sonrasında eritilen yağlar suction yöntemiyle dışarı alınmaktadır. Son olarak da deri lazer yardımıyla gerilmektedir.

  İncele
 • Karın Yanları Lipoliz

  KARIN YANLARI LİPOLİZ NEDIR? Karın Yanları Lipoliz lazer yardımıyla yağların eritilmesi, yağların suction yöntemiyle dışarı alınması ve son olarak da lazerle derinin gerilmesi işlemidir. KARIN YANLARI LİPOLİZ NASIL YAPILIR? KARIN YANLARI LİPOLİZ SÜREÇI NASIL İŞLIYOR? Karın Yanları Lipolizi yaklaşık 3 saat süren öncesinde lokal anestezi uygulanarak uyuşturulan sonrasında lazer yardımıyla istenmeyen bölgedeki yağlar eritilmektedir. Sonrasında eritilen yağlar suction yöntemiyle dışarı alınmaktadır. Son olarak da deri lazer yardımıyla gerilmektedir.

  İncele
 • Yağ Enjeksiyonu

  YAĞ ENJEKSIYONU NEDIR? Yağ enjeksiyonu yağların lazerle eritilmeden suction yöntemiyle çekilmesi, belirli işlemlerden geçirilip sonrasında istenilen yere uygulanması işlemidir. YAĞ ENJEKSİYONU NASIL YAPILIR? SÜREÇ NASIL İŞLIYOR? Yağ enjeksiyonu yağların lazerle eritilmeden suction yöntemiyle çekilmesi, belirli işlemlerden geçirilip sonrasında istenilen yere uygulanması işlemidir.

  İncele
Dermatoloji Doktorlarımız
Uzm. Dr. Onur ER Dermatoloji
Görüntüle
Ücretsiz Hızlı Online
Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için
hızlıca formu doldurun
biz sizi arayalım.

Veya arayın;

Bizi Arayın +90 232 376 11 12