Mavişehir Çiğli Kipa Kvş. 8258/3 Sk. No: 4 Ataşehir / İZMİR

Hakkımızda

2004 yılında Alsancak’ta hizmet vermeye başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, değerli hastalarının desteği ve güveniyle büyüyerek 2007 yılında Çiğli’de ikinci şubesini açtı. 2011 yılında ise Alsancak ve Çiğli şubelerini birleştirerek 6 katlı yeni hizmet binasında, Kordon Cerrahi Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başladı. Bünyesinde bulunan Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Üroloji ve KBB kliniklerinde uzman hekim kadrosuyla İzmir’in en çok tercih edilen sağlık kuruluşu olarak büyümeye devam etmektedir.

İzmir genelinde yaklaşık 2000’e yakın Estetik Burun Ameliyatı (Kapalı Rinoplasti) uygulayan ekibimiz, hastalarımızın ameliyat öncesi hazırlık sürecinden başlayarak ameliyattan sonraki 1 yıllık süreci kapsayacak şekilde her aşamayı titizlikle takip etmekten ve destek olmaktan büyük mutluluk duyar. 

Deneyim ve tecrübenin sağlık ve estetikle buluşma noktası Kordon Cerrahi Tıp Merkezi’nde sunduğumuz güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımızla, yüksek kalite standartlarını koruyarak hizmet vermek önceliğimizdir. 

Kordon Cerrahi Tıp Merkezi’nin teknolojik donanımlara sahip ameliyathanesi, rahatınız ve konforunuz düşünülerek tasarlanan odaları ve alanında uzman ekibiyle ile emin ellerdesiniz.
 

Op. Dr. Can Ercan

Özel ilgi alanı burun estetiği (rinoplasti), kepçe kulak estetiği (otoplasti) ve horlama cerrahisi olan ve meslek hayatı boyunca birçok kongre, kurs ve seminere katılan Op. Dr. Can Ercan; Hollanda’da Gilbert Nolst Tirenite’nin yanında kadavra uygulamalı Uluslararası Rinoplasti sertifikasına ve ileri seviye dolgu ve botoks uygulaması alanlarında VESTA Akademi’den (Knightsbridge Academy) kurs sertifikasına sahiptir.

Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesi olan Op. Dr. Can Ercan endoskopik sinüs cerrahisi, kulak zarı ameliyatı, radyofrekans ile geniz eti ve bademcik operasyonları ve ses teli operasyonlarında deneyimlidir.

İngilizce bilen Op. Dr. Can Ercan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Biz Sizi Arayalım