Mavişehir Çiğli Kipa Kvş. 8258/3 Sk. No: 4 Ataşehir / İZMİR
Op. Dr. Can Ercan

Op. Dr. Can Ercan

Kulak Burun Boğaz
1979 doğumludur.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.İhtisasını İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş –Boyun Cerrahisi Anabilim dalında tamamladı.

Mesleki ilgi alanları:

Burun estetiğidir.Burun Estetiğinde özellikle kapalı yöntemi tecih etmektedir.Bunun yanında açık yöntem,ultrasonik burun estetiği,Letdown tekniği olmak üzere birçok yöntemi güvenle uygulayabilmektedir.

Hollanda’da Gilbert Trenite yönetiminde ileri seviye Rinoplasti(burun estetiği) ve Otoplasti (Kepçe kulak Estetiği)teknikleri kadavra uygulamalı kurs sertifikasını aldı.

Yüze ileri seviye dolgu ve botox uygulaması ile ilgili VESTA (Knightsbridge Academy)Akademi’den kurs sertifikasını aldı.

Burun estetiği (Rinoplasti) ve kepçekulak estetiği(Otoplasti) dışında üst göz kapağı estetiği,Termal Welding ile bademcik ameliyatı, genizeti kulak tüpü ameliyatı,kulak zarı (Timpanoplasti),Septoplasti (burun içi kıkırdağı düzeltilmesi),boyun kitleleri,yüzde ki benlerin estetik alınması,yüze dolgu ve botox uygulamaları konusunda oldukça deneyimlidir.

Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

İngilizce bile Op. Dr. Can Ercan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Biz Sizi Arayalım