Mavişehir Çiğli Kipa Kvş. 8258/3 Sk. No: 4 Ataşehir / İZMİR

Karın Lipoliz


Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun

Karın Lipoliz İle Kesin Sonuç Almak Mümkün Mü?

Karın lipoliz işlemi özellikle spor, diyet, egzersiz gibi aktivitelerle yağlarından kurtulamayan Kişiler için ideal bir işlemdir.Öncesinde lokal olarak uyuşturularak lazer yardımıyla eritilen yağlar suction yöntemiyle dışarı alınmakta sonrasında deri sarkmaması için yine lazer yardımıyla gerilmektedir. İşlemin sonrasında görüldüğü gibi hemen sonuç alınmakla beraber asıl istenen sonuç nihai olarak 3 ay sonrasında görülmektedir.

Karın Lipoliz İle Vücutta Gözle Görünür Değişiklikler Nelerdir?

Karın lipoliz işlemi ile hem yağ dokudaki azalma görülüyor hem de karın yanlarındaki kavis belli oluyor ve ödemlerin azalması ile daha da tablo oturuyor.

CERRAHİ İŞLEM VAR MI? SIRASIYLA HANGİ İŞLEMLER UYGULANIR?

Karın lipoliz işleminde lokal anestezi altında uygulanan önce yağ eritme, sonrasında lazer liposuction ve son olarak lazer ile deriyi germe işlemi sonrasında belirgin olarak yağlarından kurtulmak mümkün olmaktadır. Cerrahi olarak kesme biçme yaşamadan bu derece yağlanma ve sarkmanın en kolay, etkili, güvenli ve kesin tedavisi lazer lipoliz işlemidir.

karin_lipoliz_4

UZM. DR. ONUR ER

DOKTORUNUZDAN NOTLAR

UZM. DR. ONUR ER

DERMATOLOJİ

  • Lokal anestezi ile uyuşturularak acısız bir şekilde yapılmaktadır.
  • Lazer yardımıyla yağların eritilmesi işlemidir.
  • Yine lazer yardımıyla derinin gerilmesi basamaklarından oluşmaktadır. İşlem yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kesme biçme gibi cerrahi bir işlem olmadığından hiç iz kalmamaktadır. En güzel yanı ise hastalar sonucu hemen işlem sonrası görebilmektedir.
  • Belirtilen yağların suction yöntemi ile dışarıya alınması ile sonuçlanır.

Biz Sizi Arayalım