Mavişehir Çiğli Kipa Kvş. 8258/3 Sk. No: 4 Ataşehir / İZMİR
Op. Dr. Can Ercan

Op. Dr. Can Ercan

Kulak Burun Boğaz
Randevu Al
Doğum Tarihi

1979 yılında doğdu

Tıp Eğitimi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İhtisasını İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş – Boyun Cerrahisi Anabilim dalında tamamladı.

Mesleki ilgi Alanları

Burun estetiğidir. Burun estetiğinde özellikle kapalı yöntemi tercih etmektedir. Bunun yanında açık yöntem, ultrasonik burun estetiği, Let Down tekniği olmak üzere bir çok yöntemi güvenle uygulayabilmektedir.

Hollanda’da Gilber Trenite yönetiminde ileri seviye Rinoplasti (burun estetiği) ve Otoplasti (kepçe kulak estetiği) teknikleri kadavra uygulamalı kurs sertifikasını aldı.

Yüze ileri seviye dolgu ve botoks uygulaması ile ilgili VESTA Akademi’den (Knightsbridge Academy) kurs sertifikasını aldı.

Burun estetiği (Rinoplasti) ve kepçe kulak estetiği (Otoplasti) dışında üst göz kapağı estetiği, Termal Welding ile bademcik ameliyatı, genizeti, kulak tüpü ameliyatı, kulak zarı (Timpanoplasti), Septoplasti (burun içi kıkırdağı düzeltmesi), boyun kitleleri, yüzdeki benlerin estetik alınması, yüze dolgu ve botoks uygulamaları konusunda da oldukça deneyimlidir.

Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği Üyesidir.

Biz Sizi Arayalım